Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zahrada Bezručovo údolí Chomutov

Popis nemovitosti

Nabízíme krásnou okrasnou a užitkovou zahradu v četně zahradního domku s kuchyňkou a spaním.

Dřevostavba na betonových základech s podsklepením má i krásnou terasu k posezení. Součástí chatky je i prostor pro uskladnění zahradnického náčiní a všeho co se v zahradě využívá.


Zahradou je vedena pitná voda, která se spouští sezoně. Automatické zavložování po celé zahradě. Ellektřinu by si vlastník musel vybudovat sám.


Zahrada je rozdělena na uzítkovou část ,kde je prostorný skleník, dále okrasná část s květinami a dřevinami.
V blízkosti chatky je odpočinková zona s kameným stolem a dvěmi lavicemi včetně pevného griloviště.

Ovocné stromy ořech,třešeň, jabloň z keřů rybízy, kanadské borůvky, jahody.
Zahrada je 311m2 a přístup k zahradě je individuálně i automobilem k zadní části zahrady.
Hlavní přístup je od parkoviště po lesní cestičce.

Cena za přenechání užívacích práv 590.000,-Kč


Letošní úrodu si můžete užívat už Vy, stačí zavolat na +420 731 263 416.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář