Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1+L Zahradní 5198 Chomutov

Popis nemovitosti

Bydlet na Zahradní už podle názvu Vám sděluje, že dům ve ktrém se bytová jednotka nachází je propojen s okolní přírodou, která vás zavede po cyklostezce na Červený hrádek či na drahou stranu k biofarmě se zvířaty.

V blízkosti máte kompletní občanskou vybavenost od velkého nákupní centra, po poštu, lékaře ,školy ,školky, MHD zkrátka vše u ruky.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí včetně oken, zateplení, nového výtahu, schránek a rozvodů.

Byt, který Vám nabízíme je ve 4.NP s bezbariérovým výtahem.

Okna bytu máme na 3 světové strany což činí byt světlým a teplým. 

Do bytu vstupujete velkou prostornou chodbou z níž vstupujete do jednotlivých místností, podlahy jsou moderní dřevěné. Velká prostorná koupelna má vanu s madly a umývadlo včetně koupelnového nábytku, je zde prostor pro pračku a sušičku. 

V kuchyni je dostatek místa pro velkou lednici a jídelní stůl.

Další tři pokoje jsou dostačně velké pro 4 členou domácnost.

Hledáme spolehlivé nájemníky co ocení moderní bydlení.

K bytu náleží sklepní kóje.

Nájemné a záloha na služby pro 2 osoby činí 8.900,-Kč + 2.407,-Kč celkem 11.307,-Kč

Vyúčtování se provádí 1x v roce.

Elektřinu a plyn si hradí nájemce sám.

K podpisu nájemní smlouvy je třeba předložit výpis exekucí, trestní rejstřík, náhled na prac. smlouvu, pojištění domácnosti. 

Prohlídka bytu je možná po dohodě s makléřem.

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář