Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1+L Mendelova Praha

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 s lodžií s úžasným výhledem do okolí.

V okolí domu máte obrovskou škálu možností od volnočasových aktivit až po nákupy, lékaře, MHD, no zkrátka všechno u nosu. Hostivařskou přehradu můžete využít k vycházkám a relaxu.

Byt se nachází v desátém poschodí panelového domu ve čtvrti Háje na Praze 4.

V domě funguje kadeřnictví a pedikůra.

Byt je částečně renovován. Máte zde novou kuchyňskou linku, obklady, koberec v pokoji. Součástí vybavení je práčka, mikrovlná trouba, stoleček, židle a svítidla.

Ve velkém pokoji můžete mít obýváček s ložnicí.

Na chodbě jsou 3 vestavné skříně, které Vám zajistí dostatek prostoru pro uložení věcí.

Z kuchyně máte možnost vyjít na zasklenou lodžií s krásným výhledem do zeleně. Je zde dostatek prostoru i pro malé sezení.

Byt je vhodný pro jednu max. 2 osoby. 

K podpisu Nájemní smlouvy bude třeba doložit bezdlužnost, výpis z trestního rejstříku a náhled na pracovní smlouvu, nebo doložení příjmu na pokrytí nájmu.

K podpisu nájemní smlouvy je třeba položit 1.nájemné + služby podle počtu osob a evidenčního listu, vratnou kauci a právní servis kanceláři včetně provize.

Celkem tedy 34.500,-Kč

Měsíční nájemné činí 10.000,-Kč + 4.500,-služby.

Elektřinu a plyn si hradí nájemník sám.

Pojištění nájmu je podmínkou.

Teď už stačí si jen domluvit termín prohlídky na tel: +420 731 263 416

 

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář