Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+1 Bezručova 4268 Chomutov

Popis nemovitosti

Hledáte moderní bydlení, které Vám zajistí dostatečný luxus a pohodlí?

Připravili jsme pro Vás díky kompletní rekonstrukci od A až do Z vše co moderní domácnost potřebuje.


Bytová jednotka se nachází v panelovém domě s výtahem v centru města. A její dispoziční řešení je 2+1 o celkové výměře 54m2. K bytu náleží v mezipatře komora s odvětráním a v prvním patře domu je klasická sklepní kóje.

V prostorných pokojích v celém bytě jsou dřevěné podlahy a nové interiérové dveře s obložkami. Vše je sladěno do jemných světlých tónů.


Moderní kuchyně má elektrickou varnou desku pro více varných plotýnek, elektrickou troubu s kombinací horkovzduchu a nezapomnělo se i na přípojku pro myčku. Do jídleního koutu se Vám vejde velký jídelní stůl.


V chodbě bytu je možné umístit prostorné šatní skříně dle vlastní představy.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem s tropickým deštěm a samostatnou sprchou, umyvadlo se skříňkou a moderním osvětlením zajistí dostatek světla. WC je vybaveno bidetkovou sprškou. Přípojky pro pračku a sušičku jsou připravené v koupelně.

Výhodou bytu je orientace oken severovýchod a  jihozápad, což činí byt slunným a teplým.

Ve vchodě je zřízena služba na úklid společných prostor.


Byt se nachází v pátem patře.

Zálohy na služby v bytě včetně tepla, vody a ohřev teplé vody jsou v nájmu. Elektřinu si nájemník hradí sám.

Vyúčtování za služby je prováděno 1x ročně. K podpisu nájemní smlouvy je potřeba uhradit vratnou kauci, 1. nájemné a právní servis RK vše ve výši 33.000,-Kč

Hledáme slušné nájemníky.
Pokud se Vám byt líbí, stačí zavolat makléřce a přijít se na byt podívat.

Fotogalerie

Kontakt

Bc. Iva Kopecká 

Tel.: 731 263 416

Email: reality@iva-kopecka.cz 

Web: www.iva-kopecka.cz

 

kopecka_6m

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář