Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu s terasou a výhledem na Karlovy Vary

Popis nemovitosti

Prodej bytu v osobním vlastnictví.

Je to 3+1 v původním stavu. Renovovaná je pouze koupelna. Nicméně největší bonus bytu je krásná terasa s výhledem do zeleně a užasní sousedé.

Jedná se o menší panelový dům kde se byty předávají s generace na genaraci. V domě je výtah a poměrně nadstandartně velké sklepní prostory. Určitě Vás zaujme i velice nízké nájemné. Dům a společenství je bez dluhů a o jeho správu se stará sjednaná firma.

Tak teď už jen prohlédnout 3D Scan a hurá na prohlídku.

Cena bytu je 2.300.000,-Kč

3D scan

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář