Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1+L Kamenný Vrch 5267 Chomutov

Popis nemovitosti

Hledáte útulný a prostorný  byt pro svojí rodinu? Nemusíte.

Nabízíme Vám krásný, čistý prostorný byt 3+1 s lodžií o rozloze 77,5m2 v družstevním vlastnictví po částečné rekonstrukci. Jsou zde nové podlahové krytiny, dále jádro je obloženo dlažbou a koupelna je vybavena vanou a skříňkou s umyvadlem.

V rohové, prostorné kuchyni jsou součástí prodeje vestavné elektrospotřebiče. Vše je na elektřinu, protože plynová přípojka byla zaslepena.

Ložnice je situována na VJ stranu, kdy Vás slunce bude každé ráno pěkně vítat k novému dni.

Kuchyně, dětský pokoj a obývací pokoj je situován na západní stranu.

Výhled z oken je z jedné strany na České středohoří a z druhé strany do korun stromů a na Krušné hory.

K bytu náleží sklepní koje. Před domem je dostatek parkovacích míst a v blízkosti je MHD i trolejbus.

V okolí je možnost vyrazit do přírody po cyklostezce, do sportovního parku, anebo si zajít podél přivaděče až na Červený Hrádek. Děti potěší blízkost Zooparku a biofarmy s domácími zvířaty, kde si můžete zakoupit i bioprodukty.

Výhodou bydlení je nízké nájemné, které činí 5.045,-Kč/ měsíčně, byt bude k dispozici od 1.1.2022. Cena je 1.680.000,-Kč + převodní poplatek ve výši 12.000,-Kč.

Projděte si byt pomocí 3D scenu a pokud je to přesně byt co hledáte, tak stačí zavolat a domluvit si prohlídku a případně i podmínky předání bytu.

Jsem tu pro Vás.

3D scan

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF