Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+KK Cedrová 1463 Praha-západ

Popis nemovitosti

Toto je bydlení snů.

Bydlíte na Praze-západ. Díky MHD za domem se dostanete do centra rychle a z města vás vyvede nájezd na dálnici na hlavní okruh. Přitom máte v okolí domu výbornou občanskou vybavenost, ale hlavně jste blízko k přírodě, skoro jako na vesnici s výhodou velkoměsta.

Bydlení je v novostavbě  čtyřpodlažní budovy. Výtahem se dostanete pohodlně k bytové jednotce, ale zároveň i do podzemních garáží, kde je vyhrazeno Vaše parkovací stání. Výjezd z garáže Vám umožní dálkové ovládání vrat. Další parkovací stání máte přímo za domem na parkovišti.

K bytu náleží sklepní prostorná zděná koje pod dvojím uzamčením.

Byt se nachází v 2.NP ze čtyř.

Obytná plocha je  68,4m2  a k této ploše užíváte 51,8m2 terasy a zahrady, kterou máte přístupnou přímo z obou pokojů celého bytu.

Koupelna je na pravé straně obdélníkové chodby a je zde prostor pro pračku, sušičku. Sprchový kout je velký, umyvadlová skříňka a zrcadlo je součástí vybavení koupelny. Teplo v této místnosti Vám zajistí topný elektrický žebřík. Obklad je v šedé barvě ve vzoru kamene. Stropní zabudované osvětlení zajišťuje dostatek světla.

Druhá koupelna s umyvadlem je společně s WC.

V chodbě bytu je prostorná šatní skříň s dostatkem úložných prostor.

Obývací pokoj s kuchyní je srdcem bytu, odkud využíváte ten největší bonus, čímž je terasa se zahradou.

Kuchyňská linka je do tvaru U včetně spotřebičů, jako je myčka, varná deska, trouba.

V rohu pokoje je dostatek místa pro jídelní stůl.

Do velkého obývacího pokoje se vejde i pracovní kout.

Ložnice je na konci chodby bytu a má opět přímý vstup do zahrady s terasou. Na zahradě je položen úmělý trávník, takže nemáte starosti se sekáním trávy. Záhonek je dostatečně velký pro pěstitelské potěšení.

Byt je vytápěn centrální kotelnou, která se nachází v budově domu. Teplou vodu zajišťují zásobníky vody pro celý dům.

Asi Vás budou zajímat i náklady na provoz této bytové jednotky. Je to 2.942,-Kč / měsíčně včetně záloh na vodu. Internet 399,-Kč, elektřina 1.260,-Kč/ měsíčně.

Bydlet můžete ihned po uhrazení Kupní ceny 7.300.000 Kč. Pokud potřebujete zajistit financování, ráda vám pomohu a vše zajistím.

Líbí se Vám to? Tak už stačí jen zavolat +420 731 263 416 a domluvit si prohlídku, ráda Vámpředstavím Váš nový domov.

 

 

 

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Bc. Iva Kopecká 

Tel.: 731 263 416

Email: reality@iva-kopecka.cz 

Web: www.iva-kopecka.cz

 

kopecka_6m

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář