Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 U Stadionu Jirkov

Popis nemovitosti

Bydlení v centru města a mít vše u nosu, to není sen.

Byt se nachází v panelovém domě ve 3.nadzemní podlaží je Vám plně k dispozici.

Jeho rozloha má 54,6m2.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je uzpůsoben pro pohodlné bydlení pro mladou rodinu, či starší manželský pár. Kuchyně je čtvercová a je vybavena spotřebiči, jako je lednice, pračka a nový sporák.

V koupelně je naistalovaný sprchový kout a umyvadlová skríňka se zrcadlem a osvětlením.

V obývacím pokoji a ložnici jsou vertikální žaluzie.

Součástí prodeje bude i skříň v ložnici.

Podlahy v obývacím pokoji jsou plovoucí s dekorem dřeva. V chodbě a  kuchyni je jednotné PVC, v koupelně dlažba a v ložnici textilní koberec.

K bytu náleží sklepní kóje a v mezipatře můžete využívat společnou lodžii.

Výhodou je velmi nízké nájemné. Pro jednu osobu činí celkem 3.200,-Kč měsíčně.

V domě proběhla kompletní rekonstrukce včetně výtahů a čipového zabezpečení domu. Správa domu výborně funguje a o nemovitost se řádně stará, nemusíte mít obavy ze špatného bydlení.

V okolí domu je výborná občanská vybavenost a krásný městský park se sportovním vyžitím. Nedaleko je Červený hrádek.

3D scan

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář