Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 Jirkovská 5018 Chomutov

 

 

 

 

           

 

       

Popis nemovitosti

Máme pro Vás připravený byt, který si můžete upravit dle vlastní představy.

 

Jedná se o dispoziční řešení 2+1 v pátém patře panelového domu s novým výtahem.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí od zateplení, výměnu oken, rozvodů vody , odpadů, nové schránky, vchodové dveře jsou na čipy. Dům má energetickou náročnost C. Díky tomu máte i velkou úsporu na službách za užívání bytu. Vlastnictví je družstevní a SBD Chomutov má na starosti kompletní správu včetně souhlasů s pronájmem pokud chce někdo svoji bytovou jednotku pronajímat.

V domě bydlí starousedlíci a díky tomu je zde klid a pořádek.

Bytová jednotka je v původním velice zachovalém stavu. Pro prodej jsme jen nově vymalovali, vyměnili všechny interiérové dveře a svítidla v hlavních místnostech.

Co budete určitě potřebovat je kuchyňská linka a elektrospotřebiče do kuchyně.

Byt je velice slunný, okna jsou na východojižní stranu a západní, velké místnosti Vám zaručí dostatek prostoru pro Vaše bydlení. Praktická je i komora v bytě, kam můžete odložit spousty věcí.

V ložnici je starší plovoucí podlaha, v obývacím pokoji PWC a v kuchyni a v koupelně dlažba. Koupelna je zděná se sprchovým koutem, WC a bidetem, má dvě umyvadla.

Rozloha celého bytu činí 61,30m2 k bytu náleží sklepní kóje.

Náklady na bydlení včetně fondu oprav jsou 3.450,-Kč  pro jednu osobu, elektřina nyní 130,-Kč, plyn je zrušen.

Anuita bytu je zplacená.

Pokud takový to byt hledáte stačí už jen zavolat a domluvit si prohlídku.

 

Fotogalerie

Kontakt

Bc. Iva Kopecká 

Tel.: 731 263 416

Email: reality@iva-kopecka.cz 

Web: www.iva-kopecka.cz

 

kopecka_6m

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář