Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Na Borku 3+1+L Jirkov

Popis nemovitosti

Bydlet v blízkosti Telčského údolí a nedaleko Červeného Hrádku.

To není sen, to je realita.

Mladí můžou pojmout, jako startovací byt pro založení rodiny. V blízkosti domu máte školu, školku, dětské hřiště a nedaleko Telčské údolí se spoustou aktivit.

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1+1 Lodžie. Byt máte již kompletně vybavený včetně nábytku a elektrospotřebičů, jako je myčka, pračka, lednice, varná deska a další.  Světlo v kuchyni je na dálkové ovládání s možností výběru barvy.  Byt je nově vymalován. Koupelna je vybavena sprchovým boxem s hydromasáží a rádiem. Hlubší vanička poslouží i dětem pro koupání. Velká prostorná chodba má spousty úložného prostoru. Velikost bytu je 71m2 a měsíční náklady pro 4 členou rodinu činí 4. 018,-/ měsíčně. Používá se pouze elektrická energie, přívod plynu je zaslepen. 

V domě je zavedena Kabelová televize.

Okna bytu jsou na dvě světové strany a výhled z lodžie je na centrum města Jirkova a jeho věž.

K bytu náleží sklepní kóje.

V okolí domu je dostatek parkovacích míst.

Projděte si byt v 3D prohlídce a pak už stačí jen domluvit osobní setkání.

Cena bytu včetně zařízení činí 1.480.000,-Kč. Převodní poplatek hradí kupující.

S financováním družstevního bytu Vám rádi poradíme a pomůžeme.

Těšíme se na Vás.

 

3D scan

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář