Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa Kálek

Krásná chalupa s velkým pozemkem k další zástavbě.

Popis nemovitosti

Nabízíme krásnou prostornou chalupu k celoročnímu užívání. Chalupa zůstane kompletně vybavená od nábytku po spotřebiče, lůžkoviny , nádobí zkrátka můžete si zabalit jen kartáček na zuby a vyrazit užívat.

V okolí chalupy máte možnost vyrazit na houby, koupat se v místních rybnících, zajezdit na koni, na kole, na lyžích, nebo jen tak prošlápnout turisticky Krušnohorský okruh. Nudit se zde nebudete.

Pokud budete potřebovat vyrazit za kulturou, je zde 17min autem Chomutov a 14km do Mariemberku a Aqvaparku.

Chalupu můžete vytápět pohodlně elektrickými přímotopy a nebo si vytvořit atmosféru příjemného ohně v krbových kamnech či krbu. Voda je z vodovodního řádu a odpad končí v novém septiku. Plyn v obci není zaveden. Internet a TV signál je zajištěn.

Chalupa vám poskytuje nejen velkou zahradu s dílnou, kde najdete veškeré nářadí od sekačky až po pilu, ale i suchou saunu pro relax.

Vašeho plechového miláčka schováte do garáže.

Výhodou nemovitosti je, že pokud budete chtít stavět na vedlejší parcele, která k prodeji náleží, můžete svou stavbu v pohodlí realizovat z chalupy a až budete mít postaveno chalupu pronajímat a nebo zachovat, jako hostinský dům.

Pokud se Vám popis nemovitostí líbí, zavolejte.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Bc. Iva Kopecká 

Tel.: 731 263 416

Email: reality@iva-kopecka.cz 

Web: www.iva-kopecka.cz

 

kopecka_6m

Kontaktní formulář