Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Borová 2+1+L Chomutov

Popis nemovitosti

Nabízíme slunný byt v sedmém patře panelového domu s výhledem na České středohoří.

Byt je částečně renovován a upraven na 3+1.

Rozdělením velké místnosti vznikl dětský pokoj a ložnice.

V koupelně je rohová vana a umyvadlo se skříňkou. Prostorná vstupní hala propojená s kuchyní vám umožní dostatek prostoru pro uskladnění věcí.

Jedná se o byt v družstevním vlastnictví a výhodou je velmi nízké nájemné.

V okolí domu se nachází dětské hřiště, školy ,školky, zdravotní středisko, pošta, a nákupní zona Otvice.

MHD vás doveze do Chomutova i Jirkova. Parkovací stání je přímo před domem.

Po cyklostezce, která je z Chomutova až do Jirkova či Strupčič se dostanete na krásná místa, jako je Červený hrádek, Vrskmaňská rozhledna, Chomutovský lesopark a další.

Teď už stačí jen zavolat a domluvit si prohlídku bytu.

 

Fotogalerie

Bc. Iva Kopecká

V realitách jsem od roku 2007. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Bc. Iva Kopecká

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF